Nie mówimy żegnaj, mówimy do zobaczenia

Można odejść na zawsze,

by stale być blisko

ks. Jan Twardowski

Radosław, Radek, Radziu – nasz wieloletni kolega, dla wielu przyjaciel. Kompetentny, uśmiechnięty, z dużą dozą humoru, po prostu super facet. Niespodziewanie dla wszystkich, wczoraj 11 Listopada pierwszy z nas dobiegł do mety życia, mówiąc nam – żegnajcie, spotkamy się później. Nie tak miał wyglądać ten coroczny bieg Ambitnych Amatorów, grupy, której był założycielem i Prezesem. Odchodząc od nas wczoraj, zrobił to w swoim stylu, wśród przyjaciół, w biegu…

Mówienie, że pozostawił po sobie pustkę zabrzmi jak frazes, chociaż to szczera prawda. Ale wśród naszego smutku i żałoby, wciąż widzimy jego uśmiech, radość, miłość do najbliższych i ciepło, które wokół siebie rozsiewał. To jest najwspanialsza spuścizna jaką mógł nam po sobie pozostawić. Radek – w biegu codziennego życia, wielu z nas będziesz zawsze towarzyszył.

Przyjaciele i Koledzy

Radosław Haluk przez 22 lata swojej pracy w Urzędzie Miasta służył innym swoją wiedzą i doświadczeniem. Pracując w Wydziale Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji przyczynił się do powstania wielu inwestycji miejskich. Gdy w ubiegłym roku odchodził z urzędu pozostawił po sobie nie tylko puste biurko… Dzisiaj pozostawia nas z bólem w sercu.

Spoczywaj w pokoju.