Nielegalne wysypisko w centrum Bielska-Białej. Sprawca nagrany podczas wyrzutu odpadów

Ulica Jana Sobieskiego w Bielsku-Białej oraz znajdujące się przy niej niezamieszkane budynki wielolokalowe stały się miejscem nielegalnego pozbywania się odpadów. Jak wskazują służby, teren ten był wykorzystywany jako punkt wyrzutu różnego rodzaju śmieci, co doprowadziło do poważnego zaśmiecenia przestrzeni publicznej.