Muzeum Pamięci Mieszkańców Ziemi Oświęcimskiej zaprasza 16 maja (sobota) 2026 r. na pełną atrakcji, kolejną Noc Muzeów. Tym razem przeniesiemy się w czasie o 100 lat wstecz – do dwudziestolecia międzywojennego XX wieku. Wstępy na wystawy i wszystkie atrakcje są bezpłatne.