Na stronie Urządu Miejskiego w Bielsku-Białej pojawiła się nowa ankieta skierowana do mieszkańców miasta. W ramach zakładki „Zapytaj Mieszkańca” lokalne władze zachęcają do wyrażenia opinii na temat ewentualnego rozszerzenia ograniczeń w nocnej sprzedaży alkoholu na całym obszarze Bielska-Białej.