Nocne wybryki pod galerią handlową w Bielsku-Białej. Mieszkańcy mają dość hałasu i wandalizmu

Do naszej redakcji zgłosił się zaniepokojony mieszkaniec Bielska-Białej, który twierdzi, że okolice jednego z centrów handlowych w centrum miasta po zmroku coraz częściej stają się miejscem głośnych i niepokojących incydentów. Wraz z wiadomością przesłał nagranie wykonane nocą na mostku nad rzeką Białą prowadzącym do galerii handlowej.