Miasto Bielsko-Biała ogłosiło przetarg na zakup nowych pojazdów ratowniczo-gaśniczych oraz sprzętu dla lokalnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Inwestycja ma wzmocnić potencjał służb ratowniczych, szczególnie na terenach zagrożonych powodziami.