39 uczniów z ośmiu bytomskich szkół wzięło udział w finale miejskich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się w siedzibie Komendy Miejskiej PSP przy ul. Łużyckiej.
39 uczniów z ośmiu bytomskich szkół wzięło udział w finale miejskich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, który odbył się w siedzibie Komendy Miejskiej PSP przy ul. Łużyckiej.