Prosto w oczy – to tytuł najnowszej wystawy Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, której wernisaż odbędzie się we wtorek 12 maja o 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Pl. Sobieskiego.
Prosto w oczy – to tytuł najnowszej wystawy Bytomskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, której wernisaż odbędzie się we wtorek 12 maja o 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Pl. Sobieskiego.