Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia zmiany MPZP dla części obszaru na terenie Przyjaźni i Sławięcic

23.04.24 Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle zawiadamia o podjęciu przez Radę Miasta Kędzierzyn-Koźle uchwały nr LXVIII/786/24 z dnia 26 marca 2024 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obszaru miasta Kędzierzyn-Koźle położonego na terenie osiedli Przyjaźni i Sławięcice, w rejonie ulic: Przyjaźni, Strzeleckiej, Spacerowej, Naftowej oraz Kanału Kędzierzyńskiego i Kanału Gliwickiego.
Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionej zmiany planu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 14 maja 2024 roku.
Formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle pod adresem: www.bip.kedzierzynkozle.pl, w zakładce: Architektura i urbanistyka > Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego > W trakcie opracowania > Tereny osiedli Przyjaźni i Sławięcice, w rejonie ulic: Przyjaźni, Strzeleckiej, Spacerowej, Naftowej oraz Kanału Kędzierzyńskiego i Kanału Gliwickiego.
Wszelkich informacji udziela Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego pod numerem telefonu 77 482 62 45.
Do pobrania: 
ZałącznikWielkość

uchwala_nr_lxviii_786_24.pdf949.75 KB
tresc_obwieszczenia.pdf753.46 KB