Policjanci i Straż Leśna wspólnie patrolują lasy w rejonie Kobiernic

Wraz z rozpoczęciem sezonu wiosennych wycieczek policjanci z Komisariatu Policji w Kobiernicach oraz funkcjonariusze Straży Leśnej ponownie ruszyli na wspólne patrole terenów leśnych. Działania prowadzone podczas majówki i po jej zakończeniu mają zwiększyć bezpieczeństwo odwiedzających oraz przeciwdziałać naruszeniom przepisów na obszarach leśnych.