Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Gryficach

W dniu 21 kwietnia 2026 r. (wtorek) o godz. 15:30 w Sali 101 Urzędu Miejskiego w Gryficach (Pl. Zwycięstwa 37) odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Gryficach.   Planowany porządek obrad obejmuje: Otwarcie posiedzenia. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji odbytego w dniu 26 lutego 2026 r. Omówienie i analiza skargi złożonej na Burmistrza Gryfic. Zamknięcie posiedzenia.