Podczas sesji czechowickiej Rady Miejskiej we wtorek 28 kwietni radni podjęli uchwałę w sprawie powołania doraźnej komisji. Zajmie się ona nowelizacją systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Czechowice-Dziedzice
Podczas sesji czechowickiej Rady Miejskiej we wtorek 28 kwietni radni podjęli uchwałę w sprawie powołania doraźnej komisji. Zajmie się ona nowelizacją systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w Gminie Czechowice-Dziedzice