Pochodzący z końca XIX wieku budynek dawnej strażnicy znalazł nowego właściciela. Za ponad 1,5 mln zł zakupiła go od miasta firma Silesia Revalor Sp. z o.o., która planuje w zabytkowym gmachu utworzyć mieszkania, biura i strefę
Pochodzący z końca XIX wieku budynek dawnej strażnicy znalazł nowego właściciela. Za ponad 1,5 mln zł zakupiła go od miasta firma Silesia Revalor Sp. z o.o., która planuje w zabytkowym gmachu utworzyć mieszkania, biura i strefę