W Bielsku-Białej rozpoczęła się kolejna edycja Bielskich Czwartków Lekkoatletycznych i już pierwsze zawody przyniosły bardzo wysoką frekwencję. W dwóch kwietniowych etapach wzięło udział około 300 uczestników w każdym z nich, co stanowi najlepszy wynik w historii wydarzenia.