Szycie toreb z resztek materiałów, rozmowy o upcyklingu i praktyczne podejście do idei zero waste – tak wyglądały warsztaty „Re:Torba z Bytomia”, które odbyły się dziś w Lokalu w Bytomiu.
Szycie toreb z resztek materiałów, rozmowy o upcyklingu i praktyczne podejście do idei zero waste – tak wyglądały warsztaty „Re:Torba z Bytomia”, które odbyły się dziś w Lokalu w Bytomiu.