Miejski Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta do udziału w kolejnej odsłonie popularnego konkursu plastycznego „Co słonko widziało”. To już XVIII edycja wydarzenia, które co roku przyciąga dzieci i młodzież zainteresowaną twórczością artystyczną.