Kierowcy jadący autostradą A4 między węzłem Tarnów Centrum a MOP Jawornik muszą liczyć się z nowym odcinkowym pomiarem prędkości. System został uruchomiony 4 maja o godzinie 15:00. Od poniedziałkowego popołudnia działa nowy odcinkowy pomiar prędkości na autostradzie A4 w województwie małopolskim. Kontrolowany odcinek obejmuje trasę pomiędzy węzłem Tarnów Centrum a MOP Jawornik i ma długość …
Artykuł Ruszył odcinkowy pomiar prędkości na A4 pod Tarnowem pochodzi z serwisu informatorbrzeski.pl – Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Portal Informacyjny powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego – małopolska.