Jesień to czas nostalgii. Pora melancholii. Idealna aura dla sztuki fado. Siesta w drodze od lat prezentuje polskiej publiczności żarliwą muzykę starej Lizbony. 30 października Bielskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Fado. Ten sezon będzie wyjątkowy.