Solidna nawierzchnia na nowej kładce

Rozpoczęło się układanie nawierzchni na kładce pieszo-rowerowej przebiegającej nad magistralą węglową. Dzięki tej inwestycji spięte zostaną wcześniej przebudowane odcinki ścieżek wzdłuż ul. Fordońskiej, co istotnie poprawi bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.