Po kilku dobach intensywnych działań przy ogromnym pożarze Puszczy Solskiej strażacy z Małopolski z Kompanii Gaśniczej „SMOK 1” zakończyli swoją misję. 9 maja 2026 r. strażacy z województwa małopolskiego zakończyli działania prowadzone przy rozległym pożarze lasów na terenie Puszczy Solskiej w województwie lubelskim i powrócili do swoich macierzystych jednostek. Małopolska Kompania Gaśnicza „SMOK 1” została …
Artykuł Strażacy z Małopolski wrócili z akcji gaszenia pożaru Puszczy Solskiej pochodzi z serwisu informatorbrzeski.pl – Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Portal Informacyjny powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego – małopolska.