Dzisiaj na Rynku mieszkańcy spotkali się na wspólnym świętowaniu Święta Flagi. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego w towarzystwie Orkiestry Wojskowej z Bytomia. Później Bytomianie ułożyli ponadstumetrową
Dzisiaj na Rynku mieszkańcy spotkali się na wspólnym świętowaniu Święta Flagi. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego w towarzystwie Orkiestry Wojskowej z Bytomia. Później Bytomianie ułożyli ponadstumetrową