To mogło skończyć się tragedią! Pijany kierowca zasnął na autostradzie

11 kwietnia, około godziny 4:00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie otrzymał zgłoszenie dotyczące pojazdu znajdującego się na pasie awaryjnym autostrady w kierunku Rzeszowa. Z przekazanych informacji wynikało, że wewnątrz samochodu ma znajdować się śpiący mężczyzna. Na miejsce skierowany został patrol Wydziału Ruchu Drogowego KMP Tarnów. Po przybyciu funkcjonariusze zastali obsługę autostrady oraz pojazd marki …
Artykuł To mogło skończyć się tragedią! Pijany kierowca zasnął na autostradzie pochodzi z serwisu informatorbrzeski.pl – Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Portal Informacyjny powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego – małopolska.