Wraz z nadejściem wiosny powrócił temat kolejek do PSZOK znajdującego się przy ul. Prusa w Czechowicach-Dziedzicach i budowy dodatkowych obiektów tego typu na terenie naszej gminy. Podczas kwietniowej sesji czechowickiej Rady Miejskiej burmistrz Marian Błachut poinformował, że jest szansa na stworzenie trzech nowych punktów na terenie gminy.