Udany weekend brzeszczanina Cezarego Turka podczas Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Kielcach

W dniach 1–2 maja 2026 r. odbyły się dwie pierwsze rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski na torze w Kielcach. W zawodach udział wzięło 104 zawodników, co tylko podkreśla wysoki poziom rywalizacji. Każdy przejazd był walką o ułamki sekund i dostarczał ogromnych emocji – zarówno na trasie, jak i poza nią. Przez cały weekend zawodnikom towarzyszyła …
Artykuł Udany weekend brzeszczanina Cezarego Turka podczas Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Kielcach pochodzi z serwisu informatorbrzeski.pl – Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Portal Informacyjny powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego – małopolska.