W sobotę, 3 maja 2026 roku, w Komorowicach odbędzie się druga edycja wydarzenia organizowanego z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Inicjatywę przygotowuje grupa Rozbiegane Komorowice. Uczestnicy spotkają się na wspólnym treningu, którego zwieńczeniem będzie pamiątkowy, odlewany medal.