Cztery członkinie Śląskiej Inicjatywy Studenckiej „Żbik” zebrały się przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego, żeby zaprotestować przeciwko „polityce głodzenia uniwersytetu”. Twierdzą, że władze uczelni wezwały policję.
Cztery członkinie Śląskiej Inicjatywy Studenckiej „Żbik” zebrały się przed rektoratem Uniwersytetu Śląskiego, żeby zaprotestować przeciwko „polityce głodzenia uniwersytetu”. Twierdzą, że władze uczelni wezwały policję.