W bielskim Ratuszu odbyła się konferencja poświęcona inwestycjom w infrastrukturę wodno-ściekową, w tym budowie oczyszczalni ścieków w Rybarzowicach oraz rozbudowie sieci kanalizacyjnej w dzielnicy Kamienica. Spotkanie, zorganizowane 21 kwietnia przez spółkę Aqua S.A., zgromadziło przedstawicieli samorządów, wykonawców oraz lokalnych władz, w tym senator Agnieszkę Gorgoń-Komor i przewodniczącą Rady Miejskiej Dorotę Piegzik-Izydorczyk.