Najstarsza kolej wąskotorowa w Polsce znów wyjechała na tory. Miłośników kolei będzie wozić do stacji Tarnowskie Góry Wąskotorowe. Inaugurację sezonu wiosennego Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych zaplanowało na
Najstarsza kolej wąskotorowa w Polsce znów wyjechała na tory. Miłośników kolei będzie wozić do stacji Tarnowskie Góry Wąskotorowe. Inaugurację sezonu wiosennego Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych zaplanowało na