Wiele banków – jeden numer do zastrzegania kart

Kradzież lub zgubienie portfela wiąże się z utratą dokumentów i kart płatniczych. Najważniejsze, by nie zostały one wykorzystane bez naszej wiedzy. Ratunkiem dla zasobów konta jest szybki telefon pod numer 828 828 828, a w przypadku dowodu osobistego czy prawa jazdy – kontakt z bankiem.

W Polsce co roku ginie ponad milion kart płatandshy;niczych. Gdyby ich właściciele natychmiast po zauważeniu ubytku zastrzegli kartę, nie ponieśliby strat finansowych. Powodem braandshy;ku szybkiej reakcji często bywa nieznajomość odpowiedniego numeru telefonu do banku. Numer alarmowy 828 828 828 ułatwia błyandshy;skawiczne działanie. Prosty do zapamiętania , dostępny przez całą dobę z każdego rodzaju telefonu i z każdego zakątka świata. Wykonaandshy;no na niego już blisko ćwierć miliona połączeń od jego uruchomienia w 2014 r.

Dzwoń, nie czekaj!

To nie jest zwykła infolinia. Została oparta na nowoczesnej technologii, która rozpoznaandshy;je podaną przez dzwoniącego nazwę banku, z którego pochodziła utracona karta. Następandshy;nie uzyskujemy połączenie z konsultantem tego banku, który zastrzega kartę. Więcej inandshy;formacji: www.Zastrzegam.pl.