Niecodziennego porannego gościa zauważył mieszkaniec Wokowic w gminie Brzesko. Na osiedlu Nowym pojawił się wilk, który podszedł do zabudowań na około 15 metrów. Zwierzę udało się sfotografować, zanim uciekł odo pobliskiego lasu. Do niecodziennego zdarzenia doszło w piątkowy poranek na osiedlu Nowym w Wokowicach w gminie Brzesko. Jeden z mieszkańców zauważył wilka, który pojawił się …
Artykuł Wilk na Osiedlu Nowym w Wokowicach / zdjęcia pochodzi z serwisu informatorbrzeski.pl – Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Portal Informacyjny powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego – małopolska.