10 kwietnia Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej wykonał kolejny krok w stronę zeroemisyjnego transportu. Spółka podpisała dwuletnią umowę z Orlen S.A. na dostawę wodoru, który zasili nową flotę autobusów.
10 kwietnia Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej wykonał kolejny krok w stronę zeroemisyjnego transportu. Spółka podpisała dwuletnią umowę z Orlen S.A. na dostawę wodoru, który zasili nową flotę autobusów.