Zakład Ubezpieczeń Społecznych rusza z kolejną edycją ogólnopolskiej akcji skierowanej do osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin oraz opiekunów. Przez cały maj i czerwiec w oddziałach ZUS w całym kraju odbywać się będą spotkania z ekspertami, prelekcje oraz dyżury konsultacyjne. W czwartek 14 maja jedno z wydarzeń odbędzie się w Centrum Seniora w Bielsku-Białej (ul. Dmowskiego 6).