Zakończył się nabór uzupełniający do Młodzieżowej Rady Gminy Gryfice na kadencję 2025–2027. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zgłoszenia oraz zaangażowanie w sprawy naszej gminy. Cieszy nas aktywność młodych mieszkańców, którzy chcą współtworzyć lokalną społeczność oraz uczestniczyć w działaniach na rzecz rozwoju Gminy Gryfice. Po zakończeniu procesu naboru skład Młodzieżowej Rady Gminy Gryfice na lata 2025–2027 przedstawia się następująco: Julia Bułhak Filip Marcin Bzdyrek Jakub Kacper Dzięgielewski Natalia Ewa Jankowska Dominika Małgorzata Kulig Julia Maza Karolina Muranko Wiktor Marcel Nawrocki Gabriel Matthias Schrammek Alicja Hanna Staniszewska Dominika Joanna Sankowska Michał Hubert Stańczak Lena Katarzyna Studzińska Grzegorz Przybyłowski Malwina Katarzyna Dyjak – uzupełnienie składu MRG Stanisław Kupczyk – uzupełnienie składu MRG Informacja dotycząca terminu oraz miejsca najbliższego posiedzenia Młodzieżowej Rady Gminy Gryfice zostanie przekazana w najbliższym czasie. Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom Rady i życzymy wielu sukcesów, inspirujących inicjatyw oraz owocnej pracy na rzecz mieszkańców naszej gminy.