Zagłosuj na myszkowski musical w Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego

Zachęcamy do głosowania na myszkowki musical „Teodor Cieszkowski i jego mrzygłodzka przygoda”, projekt zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Głosować można do 19 września.

Zadanie polega na stworzeniu autorskiego spektaklu muzycznego, opowiadającego o życiu płk. Teodora Cieszkowskiego i jego kompanach, ze szczególnym uwzględnieniem Bitwy pod Mrzygłodem (28 lutego/1 marca 1863 r.). W przedsięwzięciu wezmą udział artyści oraz amatorzy – dzieci i młodzież. To ogromne wydarzenie z muzyką na żywo (orkiestra), chórem i śpiewającymi aktorami. Spektakl będzie opowiadał historię, która wydarzyła się w naszych okolicach (Mrzygłód aktualnie jest dzielnicą Myszkowa), a o której nie wszyscy słyszeli. Głównym założeniem jest zapoznanie mieszkańców subregionu północnego z ich historią, a przez to budowanie ich regionalnej i narodowej tożsamości.

Głosowanie trwa do 19 września! Link do glosowania https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start

Jak głosować?
Krok 1 – wybierz zadanie MBO-0085/P6/21 z puli REGIO (Teodor Cieszkowski i jego mrzygłodzka przygoda), przydzielając mu odpowiednią liczbę punktów (od 1 do 3 punktów) .
Krok 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki).
Krok 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ
Krok 4 – zatwierdź oddawane punkty, wpisując kod, który otrzymasz sms’em na wskazany numer telefonu, a następnie kliknij ZATWIERDŹ. Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania.