Zaproszenie na mecz o awans do I Ligi Badmintona

W najbliższą niedzielę 10 maja zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników, dzieci, rodziców, sympatyków badmintona i nie tylko na mecz II ligi badmintona, gdzie w meczach play-off o wejście do I Ligi rywalizować będzie drużyna BKB ARRena Park Bielsko-Biała.