Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zatrzymali w ubiegłym tygodniu do kontroli kierowcę samochodu marki Dacia, który poruszał się z nadmierną prędkością w obszarze zabudowanym. Początkowo była to standardowa interwencja drogowa, jednak dalsze ustalenia ujawniły znacznie poważniejszy problem.