Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu zostało nagrodzone Zielonym Czekiem w kategorii „EkoInwestycja” podczas uroczystej gali, która we wtorek 21 kwietnia odbyła się w Operze Śląskiej w Bytomiu. Na gali zorganizowanej
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bytomiu zostało nagrodzone Zielonym Czekiem w kategorii „EkoInwestycja” podczas uroczystej gali, która we wtorek 21 kwietnia odbyła się w Operze Śląskiej w Bytomiu. Na gali zorganizowanej