Do naszej redakcji zgłosił się pan Piotr, mieszkaniec osiedla Beskidzkiego, który alarmuje o bardzo trudnej sytuacji w blokach należących do spółdzielni BSM. Jak twierdzi, mimo niskich temperatur kaloryfery pozostają zimne, a mieszkańcy od kilku dni bezskutecznie próbują doprosić się o włączenie ogrzewania.