Wczoraj odbyło się kolejne uroczyste spotkanie związane z obchodami Złotych Godów par małżeńskich z Gminy Bytów, które z różnych względów nie mogły uczestniczyć w marcowej ceremonii wręczenia medali.
Wczoraj odbyło się kolejne uroczyste spotkanie związane z obchodami Złotych Godów par małżeńskich z Gminy Bytów, które z różnych względów nie mogły uczestniczyć w marcowej ceremonii wręczenia medali.